...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 45 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
Krypta >> Scenariusze

Pierścień Moren
Scenariusz 68
Gatunek: Przygodowa

Podróżując drogą, Wilson miał okazję uratować jednego z książąt Oslo - znanego również jako Czarnego Orła - przed potężnymi orkami, które go napadły. Jakiś czas później, natrafiła się kolejna okazja by uratować drugiego księcia Oslo, tym razem przed wilkami u szczytu góry. Wilson odkrywa, że znajduje się w centrum dziwnej czasowej anomalii. Pierwszy książę Oslo, którego spotkał, żył i zmarł dziesięć lat przed narodzinami drugiego.

Emren, Ojciec książąt, powraca po przerwaniu oblężenia przez orcze hordy na Oslo. Jego armia maszeruje kilka dni za potworami, ale on sam, udał się w podróż po usłyszeniu wiadomości o zamachu na jego syna.

Atakujący go orkowie szukali zemsty za przerwanie oblężenia na królestwo w Oslo. Elitarni przywódcy hordy widzieli, jak ich armia została zmuszona do zniszczenia królestwa.

Jednak ich moc została zniszczona i rozproszona w niewyjaśnionych okolicznościach. W odwecie zemsty, zebrali się i jechali w pogoni za "czarnym orłem zagłady", który z pomocą Wilsona ich pokonał.


~ WYJAŚNIENIE ~
Moc orków została zniszczona z powodu Willsona, który przy pomocy pierścienia królestwa Moren w czasoprzestrzeni rozproszył ich potęgę wypowiadając zaklęcie ze starego papirusu.

Odszukać zwój, pomógł mu mroczny mag Xelon, lecz wypowiedziane go, naruszyło wydarzenia z przyszłości i zagięło to porządek świata.

Czarodziej Xelon, posiadł ogromną moc i znikł w tunelu magii. W przyszłości, Czarodziej przy zdobytej mocy, posiadł władzę nad królestwem Horen i orkami


Autor: Teo
email: teorm88@gmail.comTwierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022