...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 36 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problemy || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Informacje

Informacje o stronie

Twierdza RPG Makera istnieje w sieci od Września 2002 roku, szczerze powiedziawszy wiele rzeczy przeżyła. Chwile wspaniałe, radosne, jak i ciężki i smutne. Twierdza RPG Makera jest stroną poświęconą programowi RPG MAKER (i tutaj głównie chodzi o programy firmy Enterbrain, z rodziny RPG Tsukuru). Zatem nie każdy program co nazywa się RPG MAKER, zaraz pojawi się u nas na stronie. Wspieramy twórców (młodych, amatorskich), którzy mają marzenie stworzyć własną grę RPG. Dlatego niesiemy pomoc, jak tylko możemy (tutaj uwaga - POMOC - nie oznacza wykonanie pracy za ciebie).

Na stronie można znaleźć sam program RPG MAKER w języku Polskim, stworzone w tym programie gry, zasoby do programu (materiały graficzne, muzyczne, dźwięki), kursy, porady, zagadnienia, questy, scenariusze, praktycznie wszystko co może cię zainspirować do stworzenia własnej gry.

Nie chcemy od ciebie pieniędzy; nawet nie wymagamy jakiejś śmiesznej rejestracji, tworzenia konta, po to, by móc pobierać materiały. Chcesz z nich korzystać - korzystaj do woli, gdzie chcesz, kiedy chcesz. Czy na tych materiałach, co zamieszczamy w jakiś sposób zarabiamy? Nie. Nigdy nie zarabialiśmy, i nigdy nie będziemy zarabiać. Jeżeli zatem kiedyś od kogoś kupisz jakieś materiały, na których będzie konkretnie wypisany adres strony - to można będzie z tą osobą rozliczyć się nawet na pięści, z czystym sumieniem.

Brak rejestracji, brak towrzenia konta, brak płacenia. Gdzie jest haczyk? Nie ma. Zauważ, że na stronie nie żadnych reklam typu pop-up, uciekające krzyżyki i jakieś inne niewiadome "chwyty", które można znaleźc od zatrzęsienia na innych profesionalnych stronach www. Nie zarabiamy też na wejściach, oczywiście cieszymy się jak jest więcej wejść na stronie (wszyscy się cieszą, jak strona jest bardziej znana), ale bardziej zależy nam na tym, aby powstawały co raz to lepsze amatorskie materiały i gry.

Tak na prawdę, mamy nadzieję, że kiedyś uda ci się stworzyć dobrą gierkę, którą będzie można wrzucić do downloadu na stronkę.


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024