Informacje || Problemy || Zgło¶ nowe materiały
Strona >> Informacje

Informacje o stronie

Twierdza RPG Makera istnieje w sieci od Wrze¶nia 2002 roku, szczerze powiedziawszy wiele rzeczy przeżyła. Chwile wspaniałe, radosne, jak i ciężki i smutne. Twierdza RPG Makera jest stron± po¶więcon± programowi RPG MAKER (i tutaj głównie chodzi o programy firmy Enterbrain, z rodziny RPG Tsukuru). Zatem nie każdy program co nazywa się RPG MAKER, zaraz pojawi się u nas na stronie. Wspieramy twórców (młodych, amatorskich), którzy maj± marzenie stworzyć własn± grę RPG. Dlatego niesiemy pomoc, jak tylko możemy (tutaj uwaga - POMOC - nie oznacza wykonanie pracy za ciebie).

Na stronie można znaleĽć sam program RPG MAKER w języku Polskim, stworzone w tym programie gry, zasoby do programu (materiały graficzne, muzyczne, dĽwięki), kursy, porady, zagadnienia, questy, scenariusze, praktycznie wszystko co może cię zainspirować do stworzenia własnej gry.

Nie chcemy od ciebie pieniędzy; nawet nie wymagamy jakiej¶ ¶miesznej rejestracji, tworzenia konta, po to, by móc pobierać materiały. Chcesz z nich korzystać - korzystaj do woli, gdzie chcesz, kiedy chcesz. Czy na tych materiałach, co zamieszczamy w jaki¶ sposób zarabiamy? Nie. Nigdy nie zarabiali¶my, i nigdy nie będziemy zarabiać. Jeżeli zatem kiedy¶ od kogo¶ kupisz jakie¶ materiały, na których będzie konkretnie wypisany adres strony - to można będzie z t± osob± rozliczyć się nawet na pię¶ci, z czystym sumieniem.

Brak rejestracji, brak towrzenia konta, brak płacenia. Gdzie jest haczyk? Nie ma. Zauważ, że na stronie nie żadnych reklam typu pop-up, uciekaj±ce krzyżyki i jakie¶ inne niewiadome "chwyty", które można znaleĽc od zatrzęsienia na innych profesionalnych stronach www. Nie zarabiamy też na wej¶ciach, oczywi¶cie cieszymy się jak jest więcej wej¶ć na stronie (wszyscy się ciesz±, jak strona jest bardziej znana), ale bardziej zależy nam na tym, aby powstawały co raz to lepsze amatorskie materiały i gry.

Tak na prawdę, mamy nadzieję, że kiedy¶ uda ci się stworzyć dobr± gierkę, któr± będzie można wrzucić do downloadu na stronkę.
~ Strona ~
  - News
  - Archiwum
  - Redakcja
  - Chat ( 1 )
  - Forum
  - Księga Go¶ci
  - Imprezy
  - Linki
  - Wymiana
  - Radio
~ Download ~
  - Programy
  - Gry
  - Music
  - Sound
  - ICO
~RPG Maker~
  - RPGMV
  - RPGVXAce
  - RPGVX
  - RPGXP
  - RPGME
  - Sim RPG 95
  - RPG95
~ Projekty ~
  - Virtua Twierdza
~ Krypta ~
  - Kompendium
  - Scenariusze
  - Questy
  - Artykuły
~ Buttony ~ Anime Gakure
Polska Manga
Dragon Ball Nao
Słodki Flirt - gra o randkach
Radio Aoi - najlepsze radio z muzyk± azjatyck±
Alchemic
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
fallout walkthrough, fallout playground, video game walkthrough, playground, walkthrough, games
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
stat4u