...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 34 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
Download >> Programy


Anime Face Maker 2

Autor: Gen8
Strona: (odwiedź stronę)
Licencja: Freeware
Wersja: 2.0
Język: Angielski
Rozmiar: 4,30 MB
Informacje dodatkowe:
plik *.SWF (flash)

DOWNLOAD


Anime Face Maker 2 jest to prosta aplikacja wykonana we Flashu, dzięki temu nie zajmuje za wiele przestrzeni oraz nie wymaga instalacji. Jedyne co jest potrzebne do uruchomienia to dowolna przeglądarka internetowa z wmontowaną obsługą plików flashowych (adobe flash player, prościej: jak YouTube działa, to jest ok.).

Aplikacja w prosty sposób umożliwia stworzenie twarzy dla bohaterów. Można tworzyć twarze męskie i kobiece, za pomocą efektów specjalnych można tworzyć też osoby starsze.

Tworzenie twarzy odbywa się na trzech poziomach.
  • Włosy - tutaj zmiana fryzury (1), możliwość dodania kucyka (2) oraz wąsów (3).
  • Twarz - w tej przegródce możliwość zmiany przy takich elementach jak: oczy (1), usta (2), brwi (3), dodatki (4), na przykład emocje, podrapania.
  • Ubranie - okulary (1), ubiór (2), kolczyki (3), wisiorki/akcesoria na szyję (4), inne akcesoria (5) np. kocie uszka (^-^)
Programik umożliwia także zmianę koloru skóry postaci oraz tła. Każdy możliwy do wyboru element posiada swoją własną paletę barw. Niestety, tak jak w większości generatorów, możemy zmienić tylko jeden kolor (jeżeli jest jakiś element, który ma więcej kolorów, to po jego zmianie, nakłada się tylko jeden kolor, co nieco parszywie wygląda).

Oczywiście tak jak w większości flashowych generatorów online, zapisanie pracy odbywa się za pomocą klawisza PRINT SCRN, a następnie przeniesieniu, obramowaniu pracy i zapisaniu w wersji końcowej za pomocą jakiegoś narzędzia graficznego, jak chociażby Paint.

Może i można wykonać ciekawe prace, jednak nie ma za wiele elementów do wyboru (jak to w generatorach), ale zawsze jakiś sposób na urozmaicenie gry i wprowadzenie czegoś nowego.Interface aplikacji Anime Face Maker 2, widać, że jest bardzo domyślna, i nawet z brakiem znajomości języka, nie powinno być problemy w tworzeniu twarzy.
A tutaj już kilka gotowych prac, sklejonych w jednym pliku w celu demonstracji, co można stworzyć. Oczywiście twarze były nieco edytowane, przez co mają mniejszą rozdzielczość, ale i tak są wyraźne.


Tekst: Reptile
email: reptile@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024