...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 38 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
Download >> Programy


Win 32 HLP

Autor: Microsoft
Strona: (odwiedź stronę)

Licencja: Freeware
Wersja: 1.0
Język: -
Rozmiar: 5 MB
Informacje dodatkowe:
Dla poszczególnych systemów, oddzielne instalacje

DOWNLOAD


Program Windows Help (WinHlp32.exe) jest programem Pomocy zawartym w systemach operacyjnych Microsoft Windows, począwszy od wersji Microsoft Windows 3.1. Jednak program Windows Help nie był od dawna poddawany istotnym aktualizacjom i nie spełnia już standardów firmy Microsoft. Z tego powodu od czasu wydania systemu operacyjnego Windows Vista, a więc także w systemie Windows 7, program Windows Help nie jest dostarczany jako funkcja systemów operacyjnych Windows. Aby wyświetlać 32-bitowe pliki hlp należy pobrać i zainstalować program (WinHlp32.exe) z Centrum pobierania firmy Microsoft.

Na oficjalnej stronie Microsoft można znaleźć powyższy opis programu. Tytułem sprostowania - nie jest to do końca program, a coś w rodzaju łatki dla nowszych systemów Windows (Vista/7/8/8.1), która umożliwia otwieranie starych plików pomocy *.HLP, dostarczanych razem z programami. Głównie starsze wersje programów mają pliki pomocy w tym formacie i niestety na nowszych systemach nie ma możliwości ich otwarcia. Za pomocą łatek da się to jednak zrobić!

Jest jeszcze jeden problem, mianowicie w paczce znajduje się wiele instalatorów. Niestety, stworzenie jednego uniwersalnego instalatora do wszystkich wersji Windows było za skomplikowane dla programistów, dlatego należy odnaleźć instalator, który będzie pasował do twojego systemu Windows. W paczce można znaleźć instalacje zarówno dla 32 jak i 64 bitowych systemów.

Powyżej widzimy co się wyświetla, gdy próbujemy otworzyć stare pliki pomocy.
Ten sam plik pomocy, już po zainstalowaniu łatki.


Tekst: Reptile
email: reptile@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024